František Tumpach: Reflexy a průhledy II.

Expertní odhad znalce: 28 000 Kč
František Tumpach
Malíř, grafik a pedagog
Narozen 1950 v Chebu, vystudoval SUPŠ sklářskou v Kamenickém Šenově a Akademii výtvarných umění v Sofii.
Žije a tvoří v Karlových Varech.

Kompozice REFLEXY A PRŮHLEDY II z roku 2011 (120 x 110 cm) je velmi zajímavá kombinace airbrushové malby a olejomalby. Malíř do vrcholu pyramidálně řazených geometrizovaných polí, vytvářených technikou tzv. americké retuše, umístil zjednodušený syžet s náznakem architektury. Tuto jakoby vnitřně provzdušněnou a prosvětlenou partii vytvořil malířskou špachtli a vrstvami olejových barev – v působivém kontrastu s abstraktním prostředím okolo.

Zbývající čas

Konec aukce

ST 19.1.2022

23:59:00

Čas serveru

Předměty v aukci

Číslo Název předmětu Cena Příhozů Naposledy přihozeno Vyhrávající Příhoz
# František Tumpach: Reflexy a průhledy II. 1 999,00 Kč   0 x Zatím nikdo Přihlaste se

Aktuální cena: 1 999,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 999,00 Kč
Min. příhoz: 1 000,00 Kč
Příhozů: 0 x
Konec příhozů: 23:59:00 19.1.2022

Celkový výtěžek aukce je 0,00 Kč.

Příhozy

Název předmětu Cena Čas Přihazující Příhoz
  • «
  • 1
  • »

Další aukce, které brzy skončí

Jan Samec: Hlasy řeky

Jan Samec: Hlasy řeky, 2018 - 19, akryl, plátno, 203 x 110 cm

Michal Špora: Lázeňský motiv

Michal Špora: Lázeňský motiv, 2018, olej na plátně, 90x70 cm

Stanislav Kožený: České Středohoří I

Stanislav Kožený: České Středohoří I., 2015, digitální fotografie,digitální tisk, 50x60 cm

Václav Balšán: Socha

Václav Balšán: Socha, 2019, olej, dřevo, 72x65,3 cm, nerámováno

Viktor Chalepa: mísa Rozkvetlá bílá

Viktor Chalepa: mísa Rozkvetlá bílá, 2014, glazovaný porcelán, výška - 12,5 cm, průměr - 29 cm