Stanislav Kožený: České Středohoří I

Expertní odhad znalce: 3 000 Kč
Stanislav Kožený
Fotograf
Narozen 1948 v Karlových Varech. Po gymnáziu absolvoval studium muzejnictví, později Institut výtvarné fotografie v Opavě.
Žije a pracuje v Karlových Varech.

Fotografie ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ I z roku 2015 je digitálním tiskem o rozměrech 40 x 60 cm. Autor na ní působivým způsobem zachytil krajinu se siluetou vrcholků Českého středohoří v pozadí. V efektní scenérii využil protisvětlo pomalu zapadajícího slunce, které prokresluje horizontály temných mraků v kontrastu se strukturou salbě osvětleného pole v popředí.

Zbývající čas

Konec aukce

ST 19.1.2022

23:59:00

Čas serveru

Předměty v aukci

Číslo Název předmětu Cena Příhozů Naposledy přihozeno Vyhrávající Příhoz
# Stanislav Kožený: České Středohoří I 1 999,00 Kč   0 x Zatím nikdo Přihlaste se

Aktuální cena: 1 999,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 999,00 Kč
Min. příhoz: 1 000,00 Kč
Příhozů: 0 x
Konec příhozů: 23:59:00 19.1.2022

Celkový výtěžek aukce je 0,00 Kč.

Příhozy

Název předmětu Cena Čas Přihazující Příhoz
  • «
  • 1
  • »

Další aukce, které brzy skončí

František Tumpach: Reflexy a průhledy II.

František Tumpach, Reflexy a průhledy II., 2011, airbrushová malba, 110 x120 cm

Jan Samec: Hlasy řeky

Jan Samec: Hlasy řeky, 2018 - 19, akryl, plátno, 203 x 110 cm

Michal Špora: Lázeňský motiv

Michal Špora: Lázeňský motiv, 2018, olej na plátně, 90x70 cm

Václav Balšán: Socha

Václav Balšán: Socha, 2019, olej, dřevo, 72x65,3 cm, nerámováno

Viktor Chalepa: mísa Rozkvetlá bílá

Viktor Chalepa: mísa Rozkvetlá bílá, 2014, glazovaný porcelán, výška - 12,5 cm, průměr - 29 cm