Viktor Chalepa: mísa Rozkvetlá bílá

Expertní odhad znalce: 2 000 Kč
Viktor Chalepa
Designér porcelánu a pedagog
Narozen 1981 v Malinu na Ukrajině, vystudoval v letech 2001 až 2007 Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze. Žije a tvoří v Chomutově a v Karlových Varech.

Mísa s názvem ROZKVETLÁ z roku 2014, o průměru 29 cm a výšce 12,5cm, je vytvořena z bílého glazovaného porcelánu. Vyznačuje se zjednodušeným pojetím původně přírodní inspirace, tvarovou čistotou stylizovaného květu a minimalistickou estetikou. Tyto neokázalé výrazové prostředky dávají Chalepovým tvarům šanci prosadit se v současných interiérech. Pro umělce je typická nekonvenčnost a snaha po osobitém řešení, které však neodporuje funkčnosti.

Zbývající čas

Konec aukce

ST 19.1.2022

23:59:00

Čas serveru

Předměty v aukci

Číslo Název předmětu Cena Příhozů Naposledy přihozeno Vyhrávající Příhoz
# Viktor Chalepa: mísa Rozkvetlá bílá 1 999,00 Kč   0 x Zatím nikdo Přihlaste se

Aktuální cena: 1 999,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 999,00 Kč
Min. příhoz: 1 000,00 Kč
Příhozů: 0 x
Konec příhozů: 23:59:00 19.1.2022

Celkový výtěžek aukce je 0,00 Kč.

Příhozy

Název předmětu Cena Čas Přihazující Příhoz
  • «
  • 1
  • »

Další aukce, které brzy skončí

František Tumpach: Reflexy a průhledy II.

František Tumpach, Reflexy a průhledy II., 2011, airbrushová malba, 110 x120 cm

Jan Samec: Hlasy řeky

Jan Samec: Hlasy řeky, 2018 - 19, akryl, plátno, 203 x 110 cm

Michal Špora: Lázeňský motiv

Michal Špora: Lázeňský motiv, 2018, olej na plátně, 90x70 cm

Stanislav Kožený: České Středohoří I

Stanislav Kožený: České Středohoří I., 2015, digitální fotografie,digitální tisk, 50x60 cm

Václav Balšán: Socha

Václav Balšán: Socha, 2019, olej, dřevo, 72x65,3 cm, nerámováno