Jan Samec: Hlasy řeky

Expertní odhad znalce: 28 000 Kč
Jan Samec
Malíř, výtvarný teoretik a kurátor
Narodil se 1955 v Karlových Varech. Studoval na Střední průmyslové škole keramické v Bechyni a na Filozofické fakultě UK v Praze.
Žije a pracuje v Karlových Varech.

HLASY ŘEKY, 2018-19. Název malby akrylem na plátně formátu 110 x 203 cm odkazuje k přírodním inspiracím malíře, který původně začínal skutečně jako krajinář. Současná podoba je však víceméně abstraktní, autor v ní uplatňuje geometrické elementy. Zde kompozici dominuje náznak bílého kvadratického prvku zapojený do horizontálních linií přechylujících z červené do fialových tónů.

Zbývající čas

Konec aukce

ST 19.1.2022

23:59:00

Čas serveru

Předměty v aukci

Číslo Název předmětu Cena Příhozů Naposledy přihozeno Vyhrávající Příhoz
# Jan Samec: Hlasy řekyJan Samec: Hlasy řeky 3 499,00 Kč   1 x 1 500,00 Kč | socha_123 Přihlaste se

Aktuální cena: 3 499,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 999,00 Kč
Min. příhoz: 1 000,00 Kč
Příhozů: 1 x
Naposledy přihozeno:
Konec příhozů: 23:59:00 19.1.2022

Celkový výtěžek aukce je 3 499,00 Kč.

Příhozy

Název předmětu Cena Čas Přihazující Příhoz
Jan Samec: Hlasy řekyJan Samec: Hlasy řeky 3 499,00 Kč 05.10.2021 10:26:29 socha_123 Přihlaste se
  • «
  • 1
  • »

Další aukce, které brzy skončí

František Tumpach: Reflexy a průhledy II.

František Tumpach, Reflexy a průhledy II., 2011, airbrushová malba, 110 x120 cm

Michal Špora: Lázeňský motiv

Michal Špora: Lázeňský motiv, 2018, olej na plátně, 90x70 cm

Stanislav Kožený: České Středohoří I

Stanislav Kožený: České Středohoří I., 2015, digitální fotografie,digitální tisk, 50x60 cm

Václav Balšán: Socha

Václav Balšán: Socha, 2019, olej, dřevo, 72x65,3 cm, nerámováno

Viktor Chalepa: mísa Rozkvetlá bílá

Viktor Chalepa: mísa Rozkvetlá bílá, 2014, glazovaný porcelán, výška - 12,5 cm, průměr - 29 cm