Václav Balšán: Socha

Expertní odhad znalce: 18 000 Kč
Václav Balšán
Malíř, kreslíř, pedagog, restaurátor
Narozen 1949 v Chomutově. V roce 1969 absolvoval Střední průmyslovou školu keramickou v Karlových Varech, kde dosud tvoří a žije.

Obraz s názvem SOCHA z roku 2019 je olejomalba na dřevě o rozměrech 72 x 65 cm. Lapidárně uchopené středové kompozici dominuje náznak abstraktní plastiky či torza s výraznou barevností umocněnou traktováním krátkými úhozy štětce. Celkové vyznění malby s expresivním rukopisem je radostné.

Zbývající čas

Konec aukce

ST 19.1.2022

23:59:00

Čas serveru

Předměty v aukci

Číslo Název předmětu Cena Příhozů Naposledy přihozeno Vyhrávající Příhoz
# Václav Balšán: Socha 2 999,00 Kč   1 x 1 000,00 Kč | TerezaFo Přihlaste se

Aktuální cena: 2 999,00 Kč
Vyvolávací cena: 1 999,00 Kč
Min. příhoz: 1 000,00 Kč
Příhozů: 1 x
Naposledy přihozeno:
Konec příhozů: 23:59:00 19.1.2022

Celkový výtěžek aukce je 2 999,00 Kč.

Příhozy

Název předmětu Cena Čas Přihazující Příhoz
Václav Balšán: Socha 2 999,00 Kč 14.10.2021 14:39:56 TerezaFo Přihlaste se
  • «
  • 1
  • »

Další aukce, které brzy skončí

František Tumpach: Reflexy a průhledy II.

František Tumpach, Reflexy a průhledy II., 2011, airbrushová malba, 110 x120 cm

Jan Samec: Hlasy řeky

Jan Samec: Hlasy řeky, 2018 - 19, akryl, plátno, 203 x 110 cm

Michal Špora: Lázeňský motiv

Michal Špora: Lázeňský motiv, 2018, olej na plátně, 90x70 cm

Stanislav Kožený: České Středohoří I

Stanislav Kožený: České Středohoří I., 2015, digitální fotografie,digitální tisk, 50x60 cm

Viktor Chalepa: mísa Rozkvetlá bílá

Viktor Chalepa: mísa Rozkvetlá bílá, 2014, glazovaný porcelán, výška - 12,5 cm, průměr - 29 cm